Zasklenie altánkov a terás

Zasklenie altánkov a terás

Zasklením altánkov alebo terás dosiahnete väčší komfort, bezpečie, úsporu energií a zamedzíte nepríjemným vplyvom počasia. Vďaka tomu získate úplne nový celoročne obytný priestor na ďalšie aktivity s Vašou rodinnou či priateľmi. Všetko, čo pre to musíte urobiť, je vyplniť môj kontaktný formulár alebo zavolať a o zvyšok sa postaráme ja.


  • Cenník služieb

    Cena prác za zasklenie altánkov a terás začína na 25 Eur za každú začatú hodinu, ale závisí od náročnosti práce, množstva potrebného materiálu a pod. Väčšie zákazky po dohode. Presnú cenu Vám upresním po telefonickom, alebo mailovom dohovore. Doprava Poprad 10€, mimo Poprad 0,50€/1 km. Volajte na tel. číslo 0911 414 569, alebo píšte na info@hodinovy-majster.eu.

  • Kde poskytujem práce zasklenia altánkov a terás

    Zasklenie altánkov a terás poskytujem v celom okrese Poprad, teda všetkých obciach a mestách okresu: Batizovce, Gánovce, Gerlachov, Hozelec, Hôrka, Hranovnica, Jánovce, Kravany, Liptovská Teplička, Lučivná, Mengusovce, Mlynica, Nová Lesná, Poprad, Spišská Teplica, Spišské Bystré, Spišský Štiavnik, Svit, Štôla, Štrba, Šuňava, Švábovce, Tatranská Javorina, Veľký Slavkov, Vernár, Vikartovce, Vydrník, Vysoké Tatry a Ždiar.

    Po dohode viem vykonať práce aj vo vzdialenejších lokalitách.

  • Fotogaléria realizovaných zasklievacích prác