Rekonštrukcie

Rekonštrukčné práce

Hľadáte odborníka na rekonštrukciu domu, bytu alebo niektorej z jeho častí? Som živnostník, ktorý sa špecializuje na malé a stredné murárske a stavebné práce. Snažím sa odvádzať kvalitnú prácu a vždy vyhovieť aj tým najnáročnejším prianiam mojich zákazníkov. Nevykonávam iba stavebné a murárske práce, ale aj všetky ostatné drobné sprievodné činnosti, ktoré sú spojené s rekonštrukciou domu a bytu, či ich častí, ako je napríklad: pokládka podláh, položenie obkladov a dlažieb, vymaľovanie atď. Ak Vás ponuka mojich služieb zaujala, nie je nič jednoduchšie ako ma kontaktovať a dohodnúť si predbežnú nezáväznú a informatívnu schôdzku.


  • Cenník služieb

    Cena rekonštrukčných prác začína na 25 Eur za každú začatú hodinu, ale závisí od náročnosti práce, množstva potrebného materiálu a pod. Väčšie zákazky po dohode. Presnú cenu Vám upresním po telefonickom, alebo mailovom dohovore. Doprava Poprad 10€, mimo Poprad 0,50€/1 km.. Volajte na tel. číslo 0911 414 569, alebo píšte na info@hodinovy-majster.eu.

  • Kde poskytujem rekonštrukčné práce

    Rekonštrukčné práce poskytujem v celom okrese Poprad, teda všetkých obciach a mestách okresu: Batizovce, Gánovce, Gerlachov, Hozelec, Hôrka, Hranovnica, Jánovce, Kravany, Liptovská Teplička, Lučivná, Mengusovce, Mlynica, Nová Lesná, Poprad, Spišská Teplica, Spišské Bystré, Spišský Štiavnik, Svit, Štôla, Štrba, Šuňava, Švábovce, Tatranská Javorina, Veľký Slavkov, Vernár, Vikartovce, Vydrník, Vysoké Tatry a Ždiar.

    Po dohode viem vykonať práce aj vo vzdialenejších lokalitách.