Preprava s vozíkom

Preprava s vozíkom

V rámci služieb hodinového manžela zabezpečujem prepravu rôzneho tovaru prívesným vozíkom. Neváhajte sa na mňa obrátiť ak potrebujete prepraviť elektrospotrebiče ako práčka, súšička, umývačka riadu, prípadne nábytok a stavebný materiál.


  • Cenník služieb

    Cena za prepravu s vozíkom začína na 25 Eur za každú začatú hodinu, ale závisí od náročnosti práce, množstva potrebného materiálu a pod. Väčšie zákazky po dohode. Presnú cenu Vám upresním po telefonickom, alebo mailovom dohovore. Doprava Poprad 10€, mimo Poprad 0,50€/1 km. Volajte na tel. číslo 0911 414 569, alebo píšte na info@hodinovy-majster.eu.

  • Kde poskytujem prepravu s vozíkom

    Prepravu s vozíkom poskytujem v celom okrese Poprad, teda všetkých obciach a mestách okresu: Batizovce, Gánovce, Gerlachov, Hozelec, Hôrka, Hranovnica, Jánovce, Kravany, Liptovská Teplička, Lučivná, Mengusovce, Mlynica, Nová Lesná, Poprad, Spišská Teplica, Spišské Bystré, Spišský Štiavnik, Svit, Štôla, Štrba, Šuňava, Švábovce, Tatranská Javorina, Veľký Slavkov, Vernár, Vikartovce, Vydrník, Vysoké Tatry a Ždiar.

    Po dohode viem vykonať práce aj vo vzdialenejších lokalitách.